!
 

Типи обладнання

Каталог обладнання

Типи обладнання

02.09.2022

Ключові тенденції 2022 року у сфері громадського харчування та гостинності

За останній рік серйозні зміни відбулися буквально у всіх сферах. Європейські експерти розповіли, чого очікувати сфері громадського харчування та гостинності у 2022 році. 

Рослинна їжа у тренді. На світовому ринку очікується зростання популярності рослинної їжі. Авторитетні європейські заклади роблять вибір на користь здоровіших та екологічно чистих продуктів. 

Екологія, зелене майбутнє. Обладнання та пакувальні матеріали для ресторанів стають все більш продуманими, безпечними для навколишнього середовища та раціональними. Зелене майбутнє у всіх аспектах індустрії громадського харчування — це тенденція, яка продовжуватиме зростати. 

Менше алкоголю. Пандемія Covid-19 і подальша турбота про здоров'я прискорили тенденцію до меншого споживання алкоголю. Ресторани додають у свої меню більше безалкогольних позицій: безалкогольні коктейлі та пиво стануть популярнішими цього року. 

Світова кухня. Більшу частину 2021 року люди не могли повноцінно подорожувати. Споживачі знайшли вихід і прагнули отримати задоволення за допомогою їжі, занурюючись у культуру бажаної країни, місцевості чи регіону. 

Соціальні мережі. У нових реаліях шеф-кухарі та ресторани повинні підтримувати свіжу, часто оновлювану онлайн-присутність, щоб залишатися актуальними у світі онлайн-замовлень та надавати якісний контент. У такий спосіб багато закладів змогли не лише вижити у непрості часи, а й примножили свій прибуток. 

Зміна планування ресторану. Актуальність продажу їжі на виніс спонукала перспективних рестораторів адаптувати планування своїх ресторанів та розширити службові приміщення. Менше посадочних місць – більше простору для обслуговування на доставку. 

Відродження вишуканої кухні. У 2022 році враження відвідувачів від вживання вишуканих страв зростатимуть, адже для багатьох похід у дорогий ресторан стане особливою та рідкісною подією. 

Кухні-примари. У розпал пандемії різко зросла кількість примарних кухонь через обмежений доступ до традиційних закладів. Нові ресторани змінили формат на dark kitchen, щоб задовольнити зростаючий попит споживачів. Використання правильного обладнання та оптимізація робочого процесу – це наступні кроки для галузі. 

Віртуальні ресторани. Вдосконалення концепцій та оптимізація дозволять віртуальним ресторанам стати більш поширеними та домінувати в індустрії доставки їжі. 

Використання робототехніки. Штучний інтелект – це наступна еволюція для операторів громадського харчування. У найближчі роки повністю автоматизовані кухні стануть широко розповсюдженою концепцією, але зміни відбуватимуться поступово.


Матеріал взято у партнерів компанії Маресто: 

https://www.ktchnrebel.com  

https://www.ktchnrebel.com/top-ten-foodservice-trends/ 

Навіть найбільш продумана піч вимагає грамотної установки в потрібному місці на вашій кухні
І якщо ви тільки відкриваєте заклад, наше комплексне пропозицію для Вас

Дивіться також: