!
 

Типи обладнання

Каталог обладнання

Типи обладнання

Ресторани, кафе-бари, фаст-фуди

про комплексний підхід
Критерії пошуку
очистити всі
Формат
Всі
Наявність пекарні
Всі
image
image
image
image
image
image
image
image

Гриль-ресторан на 50-75 місць

Ресторан Європейської кухні на 50-75 посадочних місць. Усереднена планування, з можливістю переробки крупнокускових напівфабрикатів, невеликий пекарнею, для випуску хлібобулочних виробів для власних потреб.

Основний напрямок ресторану - Гриль-меню.

Містить в собі технологічні приміщення, а саме: холодильний склад сировини, склад сухого сировини, заготівельних цех, пекарня, мийна і видача.

Введіть E-mail
Спасибі, рішення відправлено на вашу пошту

Правильно обладнана кухня ресторану допомагає вдосконалити робочі процеси.

image

Для цього потрібно врахувати:

Від вибору формату закладу залежить підбір техніки. У будь-якому випадку, вам знадобиться холодильне, морозильне, теплове, барне, електромеханічне і посудомийне обладнання. При наявності хлібопекарського і кондитерського обладнання ви зможете порадувати гостей свіжою випічкою та вишуканими десертами, а з технікою для приготування фастфуду ви зможете швидко обслужити великий потік клієнтів. Крім того, якщо ви готуєте їжу на винос, слід подумати про придбання пакувального обладнання.
Від кількості посадочних місць залежить те, скільки людина ви зможете обслужити при повному навантаженні вашої кухні. Так само, на кількість посадочних місць впливає загальна площа приміщення і меню.
Відповідне обладнання варто вибирати виходячи з площі кухні. При неправильно підібраному обладнанні і його розміщенні продуктивність кухні буде менше, ніж очікувалося.
Для складання оптимального меню для вашого закладу потрібно враховувати сезонність, клімат, смакові переваги публіки, подачу і багато іншого. Ми підберемо оптимальне обладнання з урахуванням всіх особливостей ресторану і ваших побажань.

Вибирайте надійних постачальників обладнання що надають повний комплекс послуг -

Вибирайте Maresto!

  • Ми продумуємо і підбираємо обладнання для ресторанів під конкретні цілі
  • Доставляємо, збираємо, встановлюємо, підключаємо і запускаємо обладнання
  • Надаємо повне сервісне обслуговування на весь період експлуатації

Більш 15000

Одиниць обладнання на складі в Києві

Легальний

Імпорт від виробників безпосередньо

Більш 100

Світових брендів в портфелі

Все, що необхідно для ресторанного бізнесу:

дивитися все
  • Блендер
  • Гастрономія та випічка
  • Гриль
  • Поверхня для смаження
  • М'ясорубка промислова
  • Овочерізка
  • Пароконвектомати та конвекційні печі

Залиште заявку і ми підберемо необхідне устаткування для вас

Успішним ресторан робить не тільки гарний інтер'єр або талант шеф-кухаря.

Важливо і те, що знаходиться всередині - на кухні, а саме хороше обладнання.

Послухайте відгуки тих, хто вже переконався в цьому

Відгуки рестораторів

Нами задоволені. Нас рекомендують іншим

image
image

Дмитро Морозов

Директор

Мережа супермаркетів "Сільпо" висловлює подяку колективу компанії Maresto за своєчасність, оперативність і відповідальність при виконанні замовлень. Грамотна і чітка організація, злагодженість, гнучкість в роботі в Вашій команді дозволяє нашим підприємствам бути сучасними, високотехнологічними і успішними.

Сергій Педченко

Власник

Довгі роки співпрацюємо з компанією Maresto. За цей час ми постійно зверталися до вашим співробітникам за допомогою в підборі обладнання, за різними технологічними консультаціями. І завжди ми отримуємо, то що очікуємо. Для нас велика честь працювати з такими професіоналами, і ми сподіваємося на подальшу тісну співпрацю!

image
image
image

Юрій Загродський

співзасновник

Зробивши запит на оновлення поточного об'єкта отримали якісну пропозицію з урахуванням наших побажань. Дякуємо компанії Maresto за успішну співпрацю, а саме виконання робот з проектування кухні ресторану, комплексного оснащення і монтажу устаткування. Сподіваємося на подальшу роботу по доукомплектування разом з Maresto!

Дільшод Авазов

Шеф-кухар GoodWine

Допомогли сформулювати ідею в проект, проконсультували і пропрацювали всі деталі! Експлуатація поставленого обладнання відомих європейських виробників дозволила нам зробити висновок, що компанія Maresto надійний партнер на подальші наші придбання. Ми готові рекомендувати її всім, як професійну і талановиту команду.

image
image