!
 

Типи обладнання

Каталог обладнання

Типи обладнання

Готелі та санаторії

При виборі певних критеріїв ви зможете легко отримати необхідну вам комплексне рішення.

про комплексний підхід
Критерії пошуку
очистити всі
Формат
Всі
Наявність пекарні
Всі
image
image
image
image

Ресторан при готелі на 500 посадочних місць

Введіть E-mail
Спасибі, рішення відправлено на вашу пошту

Правильно обладнана кухня ресторану допомагає вдосконалювати робочі процеси

image

Для цього потрібно врахувати:

Від вибору формату залежить підбір обладнання. Для забезпечення громадського харчування в готелях або санаторіях ми пропонуємо барне, холодильне, теплове, посудомийне і допоміжне обладнання. Оптимальним вибором стане хлібопекарське та кондитерське обладнання - з таким придбанням ви зможете порадувати гостей свіжою випічкою на сніданок і вишуканими десертами.
Від кількості посадочних місць залежить те, скільки людей Ви зможете обслужити при повному навантаженні вашої кухні. Так само на кількість посадочних місць впливає загальна площа приміщення і меню.
Відштовхуючись від площі кухні, потрібно вибирати відповідне обладнання. При неправильно підібраному обладнанні і його розміщенні, продуктивність вашої кухні буде менше ніж очікувалося.
Зміст меню багато в чому залежить від формату готелю. Санаторій або спа-комплекс, мотель або курортний готель, сімейний або молодіжний відпочинок - різні формати вимагають індивідуальних рішень. Ми підберемо оптимальне обладнання для вашого ресторану з урахуванням всіх особливостей закладу і ваших побажань.

Успішним ресторан робить не тільки гарний інтер'єр або талант шеф-кухаря.

Важливо і те, що знаходиться всередині - на кухні, а саме хороше обладнання.

Послухайте відгуки тих, хто вже переконався в цьому

Відгуки рестораторів

Нами задоволені. Нас рекомендують іншим

image
image

Дмитро Морозов

Директор

Мережа супермаркетів "Сільпо" висловлює подяку колективу компанії Maresto за своєчасність, оперативність і відповідальність при виконанні замовлень. Грамотна і чітка організація, злагодженість, гнучкість в роботі в Вашій команді дозволяє нашим підприємствам бути сучасними, високотехнологічними і успішними.

Сергій Педченко

Власник

Довгі роки співпрацюємо з компанією Maresto. За цей час ми постійно зверталися до вашим співробітникам за допомогою в підборі обладнання, за різними технологічними консультаціями. І завжди ми отримуємо, то що очікуємо. Для нас велика честь працювати з такими професіоналами, і ми сподіваємося на подальшу тісну співпрацю!

image
image
image

Юрій Загродський

співзасновник

Зробивши запит на оновлення поточного об'єкта отримали якісну пропозицію з урахуванням наших побажань. Дякуємо компанії Maresto за успішну співпрацю, а саме виконання робот з проектування кухні ресторану, комплексного оснащення і монтажу устаткування. Сподіваємося на подальшу роботу по доукомплектування разом з Maresto!

Дільшод Авазов

Шеф-кухар GoodWine

Допомогли сформулювати ідею в проект, проконсультували і пропрацювали всі деталі! Експлуатація поставленого обладнання відомих європейських виробників дозволила нам зробити висновок, що компанія Maresto надійний партнер на подальші наші придбання. Ми готові рекомендувати її всім, як професійну і талановиту команду.

image
image