!
 

Типи обладнання

Каталог обладнання

Типи обладнання

Супер і гіпермаркети

При виборі певних критеріїв ви зможете легко отримати необхідну вам комплексне рішення.

про комплексний підхід
Критерії пошуку
очистити всі
Наявність пекарні
Всі
image
image
image
image
image
image
image
image

Кулінарія при м'ясному маркеті

Введіть E-mail
Спасибі, рішення відправлено на вашу пошту

Правильно обладнане приміщення супер або -гіпермаркета допомагає удосконалити робочі процеси.

image

Для цього потрібно врахувати:

Від вибору формату магазину залежить підбір техніки. Невеликі супермаркети потребують холодильне, морозильне і допоміжне обладнання. Гіпермаркети можуть доповнити список лініями роздач для кулінарії, піццерійними столами або кулінарними станціями, а також обладнанням для кави та іншою електромеханічною технікою для приготування напоїв і закусок.
Сучасні супер і -гіпермаркети не тільки продають продукти, але і задовольняють кулінарні запити своїх покупців. Свіжа піца або суші, кулінарія, запашна кава - все це зробить ваш магазин популярним і улюбленим серед клієнтів.

Успішним ресторан робить не тільки гарний інтер'єр або талант шеф-кухаря.

Важливо і те, що знаходиться всередині - на кухні, а саме хороше обладнання.

Послухайте відгуки тих, хто вже переконався в цьому

Відгуки рестораторів

Нами задоволені. Нас рекомендують іншим

image
image

Дмитро Морозов

Директор

Мережа супермаркетів "Сільпо" висловлює подяку колективу компанії Maresto за своєчасність, оперативність і відповідальність при виконанні замовлень. Грамотна і чітка організація, злагодженість, гнучкість в роботі в Вашій команді дозволяє нашим підприємствам бути сучасними, високотехнологічними і успішними.

Сергій Педченко

Власник

Довгі роки співпрацюємо з компанією Maresto. За цей час ми постійно зверталися до вашим співробітникам за допомогою в підборі обладнання, за різними технологічними консультаціями. І завжди ми отримуємо, то що очікуємо. Для нас велика честь працювати з такими професіоналами, і ми сподіваємося на подальшу тісну співпрацю!

image
image
image

Юрій Загродський

співзасновник

Зробивши запит на оновлення поточного об'єкта отримали якісну пропозицію з урахуванням наших побажань. Дякуємо компанії Maresto за успішну співпрацю, а саме виконання робот з проектування кухні ресторану, комплексного оснащення і монтажу устаткування. Сподіваємося на подальшу роботу по доукомплектування разом з Maresto!

Дільшод Авазов

Шеф-кухар GoodWine

Допомогли сформулювати ідею в проект, проконсультували і пропрацювали всі деталі! Експлуатація поставленого обладнання відомих європейських виробників дозволила нам зробити висновок, що компанія Maresto надійний партнер на подальші наші придбання. Ми готові рекомендувати її всім, як професійну і талановиту команду.

image
image