!
 

Типи обладнання

Каталог обладнання

Типи обладнання

Об'єкти громадського харчування при АЗК

При виборі певних критеріїв ви зможете легко отримати необхідну вам комплексне рішення.

про комплексний підхід
Критерії пошуку
очистити всі
Наявність пекарні
Всі
image
image
image
image
image
image
image
image

Об'єкт громадського харчування при АЗС (Флагман)

Введіть E-mail
Спасибі, рішення відправлено на вашу пошту

Правильно обладнана кухня кафе при АЗК допомагає удосконалити робочі процеси

image

Для цього потрібно врахувати

Від вибору формату закладу залежить підбір обладнання. Для закладу громадського харчування АЗК вам знадобиться холодильне, морозильне, посудомийне і допоміжне обладнання. Оптимальним вибором буде обладнання для фаст-фуду: грилі, поверхні для смаження, преси, сосисковарки, тостери, мікрохвильові печі тощо. Не забувайте і про кавове устаткування - багато водіїв люблять випити чашечку кави на АЗС.
350-400 чоловік.
17 кв. м.
У меню кафе при АЗК зазвичай присутній фаст-фуд: бургери, шаурма, хот-доги та інші страви швидкого приготування, а також кава. Ми підберемо оптимальне обладнання для вашого закладу з урахуванням всіх його особливостей і ваших побажань.

Успішним ресторан робить не тільки гарний інтер'єр або талант шеф-кухаря.

Важливо і те, що знаходиться всередині - на кухні, а саме хороше обладнання.

Послухайте відгуки тих, хто вже переконався в цьому

Відгуки рестораторів

Нами задоволені. Нас рекомендують іншим

image
image

Дмитро Морозов

Директор

Мережа супермаркетів "Сільпо" висловлює подяку колективу компанії Maresto за своєчасність, оперативність і відповідальність при виконанні замовлень. Грамотна і чітка організація, злагодженість, гнучкість в роботі в Вашій команді дозволяє нашим підприємствам бути сучасними, високотехнологічними і успішними.

Сергій Педченко

Власник

Довгі роки співпрацюємо з компанією Maresto. За цей час ми постійно зверталися до вашим співробітникам за допомогою в підборі обладнання, за різними технологічними консультаціями. І завжди ми отримуємо, то що очікуємо. Для нас велика честь працювати з такими професіоналами, і ми сподіваємося на подальшу тісну співпрацю!

image
image
image

Юрій Загродський

співзасновник

Зробивши запит на оновлення поточного об'єкта отримали якісну пропозицію з урахуванням наших побажань. Дякуємо компанії Maresto за успішну співпрацю, а саме виконання робот з проектування кухні ресторану, комплексного оснащення і монтажу устаткування. Сподіваємося на подальшу роботу по доукомплектування разом з Maresto!

Дільшод Авазов

Шеф-кухар GoodWine

Допомогли сформулювати ідею в проект, проконсультували і пропрацювали всі деталі! Експлуатація поставленого обладнання відомих європейських виробників дозволила нам зробити висновок, що компанія Maresto надійний партнер на подальші наші придбання. Ми готові рекомендувати її всім, як професійну і талановиту команду.

image
image