!
 

Типи обладнання

Каталог обладнання

Типи обладнання

Кейтерінг і фабрики-кухні

При виборі певних критеріїв ви зможете легко отримати необхідну вам комплексне рішення.

про комплексний підхід
image
image
image
image
image
image

Фабрика кухня з потужністю до 25000 порцій на добу

Введіть E-mail
Спасибі, рішення відправлено на вашу пошту

Правильно обладнана фабрика-кухня і грамотно підібране устаткування для кейтерингу допоможуть удосконалити робочі процеси.

image

Для цього потрібно врахувати:

Від вибору формату залежить підбір обладнання. Кейтеринг займається обслуговуванням клієнтів на виїзді. Фабрики-кухні - професійні комбінати для масового виробництва готових страв - ідеальне рішення не тільки для кейтерингу, але і для столових при навчальних закладах, офісних і торгових центрах. Вам знадобляться холодильне та морозильне обладнання, лінії роздачі, теплове і посудомийне обладнання, а також машини для розігріву готових страв і приготування напівфабрикатів. Варто звернути увагу і на допоміжну техніку: овочерізки, макароноварки, м'ясорубки, слайсери, елекрокип’ятильники і обладнання для фаст-фуду.
Орієнтовна потужність фабрики-кухні - 20-25 тис. порцій на добу.
127,98 м / кв
79,87 м / кв
Для розробки меню важливо враховувати специфіку послуги. Кейтерінг може бути призначений для урочистих заходів (весілля, дні народження, корпоративні свята тощо) або для спортивних змагань, фестивалів та інших масових заходів. Подія може проходити в приміщенні або на природі. Якщо ви займаєтеся постійним виробництвом на фабриці-кухні, то варто подумати про "домашню" кухню, тренд на здорове харчування, великий вибір перших і других страв. Ми підберемо оптимальне обладнання з урахуванням всіх особливостей і побажань.

Успішним ресторан робить не тільки гарний інтер'єр або талант шеф-кухаря.

Важливо і те, що знаходиться всередині - на кухні, а саме хороше обладнання.

Послухайте відгуки тих, хто вже переконався в цьому

Відгуки рестораторів

Нами задоволені. Нас рекомендують іншим

image
image

Дмитро Морозов

Директор

Мережа супермаркетів "Сільпо" висловлює подяку колективу компанії Maresto за своєчасність, оперативність і відповідальність при виконанні замовлень. Грамотна і чітка організація, злагодженість, гнучкість в роботі в Вашій команді дозволяє нашим підприємствам бути сучасними, високотехнологічними і успішними.

Сергій Педченко

Власник

Довгі роки співпрацюємо з компанією Maresto. За цей час ми постійно зверталися до вашим співробітникам за допомогою в підборі обладнання, за різними технологічними консультаціями. І завжди ми отримуємо, то що очікуємо. Для нас велика честь працювати з такими професіоналами, і ми сподіваємося на подальшу тісну співпрацю!

image
image
image

Юрій Загродський

співзасновник

Зробивши запит на оновлення поточного об'єкта отримали якісну пропозицію з урахуванням наших побажань. Дякуємо компанії Maresto за успішну співпрацю, а саме виконання робот з проектування кухні ресторану, комплексного оснащення і монтажу устаткування. Сподіваємося на подальшу роботу по доукомплектування разом з Maresto!

Дільшод Авазов

Шеф-кухар GoodWine

Допомогли сформулювати ідею в проект, проконсультували і пропрацювали всі деталі! Експлуатація поставленого обладнання відомих європейських виробників дозволила нам зробити висновок, що компанія Maresto надійний партнер на подальші наші придбання. Ми готові рекомендувати її всім, як професійну і талановиту команду.

image
image